Toastmasters

VIDEO: Katarína Čičmancová – Šťastie harmonického vzťahu majú v rukách ženy

Katarína Čičmancová – Šťastie harmonického vzťahu majú v rukách ženy, foto: Miloslav OfúkanýStretnutie klubu Slovenskí Toastmasters dňa 25.09.2013 v priestoroch Coffee&Co na ul. Laurinská 5 v Bratislave. Katarína ČIČMANCOVÁ mala reč s názvom: Šťastie harmonického vzťahu majú v rukách ženy (pripravený prejav podľa manuálu Zručný rečník, projekt 3 – Dostať sa k jadru veci), súčasť PR kampane: Lepšie raz vidieť Toastmasters, ako stokrát o nich počuť.

VIDEO: Vlastislav Šupina – Novoročný prejav prezidenta

Vlastislav Šupina – Novoročný prejav prezidenta, foto: Miloslav OfúkanýStretnutie klubu Slovenskí Toastmasters dňa 25.09.2013 v priestoroch Coffee&Co na ul. Laurinská 5 v Bratislave. Vlastislav ŠUPINA mal reč s názvom: Novoročný prejav prezidenta (pripravený prejav podľa manuálu Špeciálne prejavy, projekt 2 – Pozdvihnúť náladu), súčasť PR kampane: Lepšie raz vidieť Toastmasters, ako stokrát o nich počuť.

VIDEO: Róbert Nagy – Strach z toho, že vyzerám škaredo

Róbert Nagy – Strach z toho, že vyzerám škaredo, foto: Miloslav OfúkanýStretnutie klubu Slovenskí Toastmasters dňa 11.09.2013 v priestoroch Coffee&Co na ul. Laurinská 5 v Bratislave. Témou bloku nepripravených prejavov bol Strach a moderátorka improvizácií vybrala pre rečníkov niekoľko fóbií. Mali popísať ich symptómy, akých ľudí najčastejšie postihujú, kde sú najviac rozšírené a prípadne navrhli liečbu. Róbert NAGY mal hovoriť o strachu z vlastnej škaredosti (Dysmorfofóbia).

VIDEO: Radoslav Paľa – Najdrahšie veci, ktoré môžeme precikať

Radoslav Paľa – Najdrahšie veci, ktoré môžeme precikať, foto: Miloslav OfúkanýStretnutie klubu Slovenskí Toastmasters dňa 19.09.2013 v priestoroch Coffee&Co na ul. Laurinská 5 v Bratislave, súťaž v humorných rečiach a improvizáciách. Radoslav PAĽA mal humornú reč na tému: Najdrahšie veci, ktoré môžeme precikať, súčasť PR kampane: Lepšie raz vidieť Toastmasters, ako stokrát o nich počuť.

VIDEO: Jiří Lebiš – Lumbricofóbia je strach z dážďoviek

Jiří Lebiš –  Lumbricofóbia je strach z dážďoviek, foto: Miloslav OfúkanýStretnutie klubu Slovenskí Toastmasters dňa 11.09.2013 v priestoroch Coffee&Co na ul. Laurinská 5 v Bratislave. Témou bloku nepripravených prejavov bol Strach a moderátorka improvizácií vybrala pre rečníkov niekoľko fóbií. Mali popísať ich symptómy, akých ľudí najčastejšie postihujú, kde sú najviac rozšírené a prípadne navrhli liečbu. Jiří LEBIŠ mal hovoriť o strachu z dažďa alebo zmoknutia (Pluviofóbia), no jeho improvizácia bola o strachu z dážďoviek (Lumbricofóbia).

VIDEO: Barbora Kubíková – Splň si svoj sen

Barbora Kubíková – Splň si svoj sen, foto: Miloslav OfúkanýStretnutie klubu Slovenskí Toastmasters dňa 11.09.2013 v priestoroch Coffee&Co na ul. Laurinská 5 v Bratislave. Barbora KUBÍKOVÁ rozprávala na tému: Splň si svoj sen (pripravený prejav podľa manuálu Zručný rečník, projekt 7 - Prebádaj svoju tému), súčasť PR kampane: Lepšie raz vidieť Toastmasters, ako stokrát o nich počuť.

Stránky

Facebook Comments Box