Kontaktný formulár

PROMOSPRAVY.sk je komunitný portál, ktorý Podporuje Rozvoj Osobnosti a Miestne Organizácie formou publikovania blogov, tlačových správ, PR článkov, pozvánok, plagátov, fotiek a videí.

Prevádzkovateľom komunitného PROMO portálu je občianske združenie AMAVET klub č. 962, ktoré prezentuje aktivity svojich členov, donorov a partnerov vyššie uvedenými službami.

Naša práca (písanie, fotografovanie, video tvorba, spracovanie materiálov a výsledné publikovanie) si vyžaduje veľa času a má prevádzkové náklady. Neustále potrebujeme investovať do ľudského poteciálu a technického vybavenia.

Členovia klubu platia ročný členský príspevok. Od donorov príjímame finančné a vecné dary. Partnerom vieme ponúknuť mediálnu kampaň, vzájomnú výmenu linkovbannerovRSS odkazov alebo si dohodnúť ďalšie formy spolupráce.

Šéfredaktorom PROMO portálu je Mgr. Miloslav Ofúkaný, na ktorého môžete adresovať svoje otázky a prezentácie buď na ofukany [at] amavet962 [dot] org alebo prostredníctvom nižšie uvedeného kontaktného formulára.

CAPTCHA
Touto otázkou filtrujeme prístupy rôznych automatov.
1 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.