Linky

Napíšte nám, ak máte záujem vymeniť si link s komunitným portálom PROMOSPRAVY.sk a môžete sa stať našim partnerom aj Vy.

 

Elektrocentrály od spoločnosti Phoenix Zeppelin uspokoja špecifické potreby klientov. Zabezpečíme pre Vás záložné generátory alebo energetické centrá.

Emocionálna inteligencia Vám pomôže dosiahnuť väčší úspech a šťastie.

GoPro HD Hero 3 kamery Vám padnú do ruky ako uliate, ak už máte skúsenosti s prvou a veľmi úspešnou edíciou týchto kamier. Tieto HD kamery patria medzi špičkové športové kamery obľúbené po celom svete.

Hypotéka s Hypocentrom už nebude nočná mora. Poradíme Vám ako si vybrať tú najvýhodnejšiu hypotéku.

Matrace Materasso sú kvalitné zdravotné matrace, ktoré Vám zaručia kvalitný spánok.

Na Geoinformatika.sk sa stretáva slovenská a česká geoinformačná komunita. Dozviete sa tam, ako vzniká mapa, čo sú GI, GIS, GIT a GPS, kde sa študuje geoinformatika, geografia, geodézia, kartografia, DPZ, kataster a informatika, aké existujú dáta, hardvér, softvér, služby, práca a podujatia v tejto oblasti.

NašeObce.sk je informačný portál, ktorý zobrazuje štatistické informácie o mestách, obciach, okresoch, krajoch a organizáciách na Slovensku. Spolupracuje priamo so samosprávami a pomáha rozvoju cestovného ruchu na Slovensku.

Novostavby Bratislava – spolupracujeme na developerských projektoch v Bratislave aj inde na Slovensku, a preto niektoré novostavby nájdete iba u nás v ponuke.

SEO – zabezpečíme Vám špičkové SEO služby, linkbuilding a všetko, čo potrebujete v oblasti internetového a mobilného marketingu.

Úradný preklad – Agentúra Interpret Vám zabezpečí súdne preklady a tlmočenie do 35 jazykov.

Zubný implantát je moderné a alternatívne nahrádzanie chýbajúcich zubov v zubnej ambulancii DentalPlus.