VÚB opäť najúspešnejšou bankou v súťaži Zlatá minca

VÚB banka aj v tomto roku získala najviac ocenení v súťaži finančných produktov Zlatá minca 2011. Zo siedmich kategórií bankových produktov bola úspešná v šiestich, z ktorých si odniesla tri zlaté, jednu striebornú a dve bronzové mince. Zároveň získala aj cenu Objav roka 2011 za produkt Sporenie FLEXIviac.

VÚB banka zabodovala najmä v kategóriách úvery na bývanie (Flexihypotéka), spotrebiteľské úvery (Flexipôžička) a financovanie podnikania (Profi úvery), za ktoré si odniesla Zlatú mincu. Striebro získala v kategórii elektronické bankovníctvo (Internet banking) a bronzovú mincu v kategórii bankový účet (Flexiúčet) a investičné bankovníctvo (Internet banking pre klientov privátneho bankovníctva). VÚB zároveň získala aj ocenenie Objav roka 2011 za Sporenie FLEXIviac, ktoré predstavila verejnosti v auguste tohto roka.

O poradí v jednotlivých kategóriách rozhodli odborníci z radov ekonomických novinárov, zástupcov vysokých škôl, spravodajských agentúr, ekonomických serverov, finančných poradcov, profesných asociácií a spoločností realizujúcich prieskum trhu. Cieľom súťaže Zlatá minca je pomôcť laickej verejnosti zorientovať sa v množstve poskytovaných finančných produktov a poukázať na tie najkvalitnejšie.

VÚB banka je členom medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách po celom svete. VÚB je aktuálnym držiteľom ocenení Najbezpečnejšia banka v strednej a východnej Európe od magazínu Global Finance a Banka roka od časopisu Trend. Svoje služby na Slovensku poskytuje prostredníctvom siete 206 retailových pobočiek, 32 firemných pobočiek a 11 hypotekárnych centier. Banka zároveň prevádzkuje aj jednu pobočku v Českej republike.

Zdroj článku: