Tomáš Rosina je najkritizovanejšia spevácka osobnosť roka

Tomáš Rosina, zdroj: archív spevákaMladý pop a R&B spevák Tomáš Rosina zažil počas dvoch rokov na hudobnej scéne už veľa kritiky. Nevzdáva sa, kráča ďalej so zdvihnutou hlavou. Momentálne dokončuje druhý album s piatimi novými skladbami. Na budúci mesiac chystá z nich do éteru vypustiť ukážku.

Tomášova kariéra začala v roku 2012, keď nahral svoje prvé dva songy Odpustené a Posledná. Mladý spevák, pochádzajúci z Nitry, si potrpí hlavne na špičkový tím profesionálov okolo seba. Niet preto divu, že po jeho boku stojí už druhý manažér Jaroslav Tóth.

Tomáš je pod drobnohľadom médií a často o ňom diskutujú aj jeho fanúšikovia. Čo sa stalo? Tomáš sa stal známy cez svoju prvú albumovú skladbu Odpustené. Táto skladba sa stala na začiatku jeho hudobnej kariéry pomerne počúvaná. Tento štýl hudby mu však nesvedčal. Práve preto ho začali rozoberať ľudia a nedávali si pred ústa servítku. Nahrával však ďalej.

VIDEO: Tomáš Rosina a jeho skladba Odpustené, zdroj: youtube.com

Tomášovi Rosinovi sa splnil sen a svojou tvorbou ukázal, že to čo robí, dáva význam nielen jemu ale aj práci jeho tímu. Jaroslav Tóth hovorí: „Keď som si vypočul jeho druhý singel Posledná, tak som sa rozhodol, že ho chcem spoznať a posunúť v hudbe dopredu. Tomáš dostal šancu a som nesmierne rád, že sa môjmu zverencovi darí. Verím mu, pretože sa v ňom skrýva veľký talent, ktorý budeme ďalej spoločne rozvíjať.“

VIDEO: Tomáš Rosina a jeho skladba Posledná, zdroj: youtube.com

V minulom roku spevák vydal svoj prvý album s názvom Nič viac. Jeho predajom doslova šokoval vydavateľstvo, pretože náklad sa úplne vypredal. Na tom CD musí rozhodne niečo pozitívne byť, čo ľudí chytilo za srdce. „Tomáš v ňom nesklamal. Album obsahuje 5 skladieb a jednu bonusovú. Napriek mnohopočetnej kritike sa ho podarilo predať vo veľkom množstve, a to viac ako 1 500 kusov. Po odhadovaní predbežného zárobku sme zistili, že sme na albume zarobili viac ako 17 000 Eur. Je to pre nás veľká záhada, ktorú nikto nečakal,“ priznáva sa výkonný producent Jakub Firus.

Prvý album Tomáša Rosinu s názvom Nič viac má 5 skladieb a 1 bonusovku, zdroj: archív speváka

Tomáš so svojím tímom práve dokončuje druhý album a prezradil nám z prípravy pár detailov: „Prvý singel na nový album som ešte nahrával v Bratislave a zvyšné štyri skladby už vznikali v štúdiu MoonsetAudio u Martina Papa v Šali. Druhý album obsahuje viaceré druhy štýlov a rôzne formy spolupráce. Pomocnú ruku nám podal nový dídžej, ktorý zabezpečuje väčšinu hudobných podkladov. Moje nové skladby prinášajú veľmi výraznú zmenu. Sú radikálne odlišné od prvého albumu. Fanúšikovia si budú môcť vypočuť ukážku už v júni.“

Talentovaného slovenského speváka Tomáša Rosinu môžete zažiť na vlastnej koži na jeho koncertoch, zdroj: facebook.com

Tomáš Rosina bol v jednej hudobnej ankete označený za najkritizovanejšiu osobnosť roka. On za túto spätnú väzbu úprimne ďakuje, pretože ho posunula dopredu. Talentovaného slovenského speváka môžete zažiť na vlastnej koži na jeho koncertoch.

Sekcia: 
Lokalizácia: