Spevák Tomáš Rosina víkendoval v nahrávacom štúdiu, pretože chystá niečo nové

Tomáš Rosina, zdroj: archív spevákaSpevák Tomáš Rosina nám v rozhovore prezradil, že by chcel na hudobnej scéne preraziť s novou skladbou. Vyjadril sa aj o svojom aktuálnom albume Nič viac, na ktorom má úspešnú skladbu Mám ťa v hlave.

Tomáš je mladý chalan z Nitry a svojich fanúšikov čoraz viac šokuje. Chystá sa totiž do éteru vypustiť svoj nový tanečný singel, ktorý vzniká v spolupráci so špeciálnym nahrávacím štúdiom v Bratislave. Rosina plánuje so svojím tímom predstaviť novú skladbu už čoskoro. Podarí sa mu s týmto singlom preraziť na hudobnej scéne?

Tomáš Rosina minulý rok vydal svoj prvý album s názvom Nič viac a už o pár mesiacov sa ho podarilo predať viac ako 1500 kusov. Album obsahuje rôzne formy spolupráce a druhy štýlov. Podľa prieskumu najpredávanejšou sa stala skladba Mám ťa v hlave. Je to temperamentná a veľmi chytľavá pesnička, ktorá sa už dočkala priaznivej poslucháčskej odozvy.

Tomáš Rosina a jeho hudobný album Nič viac, zdroj: archív speváka

Singel Mám ťa v hlave a jeho videoklip sú zo dňa na deň populárnejšie a v poslednej dobe ich komentujú mnohé média a ľudia. Rozhodli sme sa pátrať viac za tým, čo sa okolo speváka deje. Jeho video ašpiruje na pozíciu úspešného klipu, no má to malý háčik. Vo videoklipe boli počas natáčania použité firemné logá podnikateľov a firiem, ktorí žiadali od Tomáša odškodné za neoprávnenú reklamu. Táto nečakaná situácia bola veľmi nepríjemná a riešila sa veľmi dlho. Rosina môže svoju skladbu naďalej ponechať na svojom úspešnom YouTube kanáli s tým, že poslucháči sú teraz vopred upozornení, že vo videoklipe sa nenachádza žiadna platená reklama.

VIDEO: Tomáš Rosina a jeho skladba Mám ťa v hlave, zdroj: youtube.com

Cez víkend Tomáš so svojím tímom usilovne pripravoval v bratislavskom nahrávacom štúdiu nový singel na svoj druhý album a naša redakcia bola pri tom. Budeme mať možnosť vypočuť si aspoň malú ukážku? opýtali sme sa spevákovho manažéra Jaroslava Tótha. "Určite áno, Tomáš bude zverejňovať všetko na svojom Facebook profile a taktiež na svojej webovej stránke. Nový singel bude mať opäť niečo nové a tentoraz sa prvý krát o podmaz starajú profesionáli. Doteraz som robil podmazy ja v štúdiu, no rozhodli sme sa skúsiť niečo nové. Aspoň raz chceme nechať niečo na skutočných odborníkov. Vyzerá to dobre, nebudem nič prezrádzať, ale nahrávanie ide veľmi dobre a skladba sa mi už teraz veľmi páči. Čaká nás ešte kopec práce pri nahrávaní a úpravách, ale už teraz môžem povedať, že sa máme na čo tešiť. Tomáš sa veľmi teší z dobrej predajnosti prvého albumu a sledovanosť jeho videoklipov stále narastá. Čoraz viac sa ozývajú aj noví fanúšikovia," odpovedal Tóth.

Nechajme sa teda prekvapiť novým zvukom Tomáša Rosinu. PROMOSPRAVY budú aktuálne sledovať spevákov rozvoj a želajú mu úspešný návrat na hudobnú scénu po vydaní nového albumu.

Sekcia: 
Lokalizácia: 

Facebook Comments Box