Rodinný program Krajina snov k výstave Strach z neznámeho

Kunsthalle KIDS: Krajina snov, zdroj obrázka: Dom umenia / Kunsthalle BratislavaPozývame vás na rodinný program Krajina snov, ktorý sa koná v rámci Medzinárodného dňa detí. Každý z nás už cestoval do susedného mesta, okolitých a možno aj vzdialených krajín. Niekedy cestujeme aj prstom na mape, vo svojej fantázii, alebo prostredníctvom rozprávkových príbehov. Ako by mala vyzerať tvoja krajina snov, čo by v nej nemalo chýbať?

Rodinné programy v Kunsthalle Bratislava prepájajú súčasné umenie s osobnými skúsenosťami a ponúkajú zážitok s vlastnej tvorivosti. Workshop Krajina snov sa koná v sobotu 4. júna 2016 so začiatkom o 10:00 a je určený pre rodičov s deťmi od 3 do 10 rokov.

Výstava Strach z neznámeho, zdroj obrázka: Dom umenia / Kunsthalle Bratislava

Program workshopu, ktorý tematicky súvisí s výstavou Strach z neznámeho, bude zameraný na cestovanie, pozrieme sa ako cestujú ľudia, ktorí museli opustiť svoje domovy. Spoločne si vytvoríme krajinu podľa našich predstáv a zistíme, či je takou aj tá naša, v ktorej žijeme. Program trvá 90 minút, vstup je voľný a za dieťa v galérii zodpovedajú rodičia. Prihlášky s uvedením mena a veku dieťaťa pošlite do piatka 3. júna na vzdelavanie@kunsthallebratislava.sk.

Sekcia: