Oblečenie a reklamné predmety módnej značky Tomáš Rosina Fashion

Tričko módnej značky Tomáš Rosina Fashion, zdroj: Rosina MusicSpevák Tomáš Rosina, ktorý v roku 2013 vydal svoj prvý hudobný album, predstavuje teraz svojim fanúšikom rôzne druhy oblečenia a reklamných predmetov pod novou módnou značkou Tomáš Rosina Fashion.

Kariéra mladého pop a R&B speváka Tomáša Rosinu, pochádzajúceho z Nitry, sa začala v roku 2012, keď nahral svoje prvé dva songy Odpustené a Posledná. V jednej hudobnej ankete bol označený za najkritizovanejšiu osobnosť roka. On za túto spätnú väzbu úprimne ďakuje, pretože ho posunula dopredu.

VIDEO: Tomáš Rosina a jeho skladba Posledná, zdroj: youtube.com

V minulom roku spevák vydal svoj prvý album s názvom Nič viac. Jeho predajom doslova šokoval vydavateľstvo, pretože náklad sa úplne vypredal. Podľa prieskumu najpredávanejšou sa stala temperamentná a veľmi chytľavá pesnička Mám ťa v hlave.

VIDEO: Tomáš Rosina a jeho skladba Mám ťa v hlave, zdroj: youtube.com

Tomášov prístup k fanúšikom je veľmi kamarátsky. Práve preto sa vedenie tímu Rosina Music rozhodlo zvýšiť jeho popularitu vytvorením osobitej módy. Zatiaľ sa predáva iba pánske oblečenie a pripravuje sa aj módna kolekcia pre dámy.

Oblečenie módnej značky Tomáš Rosina Fashion, zdroj: Rosina Music

Pod značkou Tomáš Rosina Fashion sú v ponuke aj reklamné predmety.

Reklamné predmety módnej značky Tomáš Rosina Fashion, zdroj: Rosina Music

Oblečenie a reklamné predmety plánuje spevák predávať aj cez svoj nový internetový obchod. Podarí sa mu dosiahnúť podnikateľský zámer? Preslávi sa svojou módnou značkou na trhu? Budeme pozorne sledovať, ako ďaleko sa Tomáš Rosina Fashion dostane, koľko mladých ľudí módny štýl chytí za srdce.

Sekcia: 
Lokalizácia: 

Facebook Comments Box