Nehľadajte šťastie v práci. Vytvorte si ho!

Logo 3. ročníka Konferencie Happy CompanyVo štvrtok 14. mája 2015 sa v bratislavskom divadle Aréna uskutoční 3. ročník Konferencie Happy Company, ktorá bude o tom, ako sa stať vedomým tvorcom šťastia v práci pre seba či firmu a nie vystresovanou obeťou rýchlo meniaceho sa sveta.

Chcete byť šéf, pre ktorého by ľudia pracovali aj zadarmo? Chcete byť manažér, ktorého tím srší nápadmi a vždy drží pokope? Chcete byť zamestnanec, ktorý sa nemusí báť o svoj flek? Odpovede nielen na tieto otázky dostanete na Konferencii Happy Company.

Takmer polovicu života strávime v práci, preto spôsob, akým žijeme svoj život a zarábame peniaze, má rozhodujúci vplyv na náš pocit šťastia, zdravia a zmysluplnosti. Bez ohľadu na to, či sedíme na stoličke šéfa, manažéra, zamestnanca alebo akú vykonávame prácu, môžeme urobiť veľa pre to, aby sme pre seba aj ostatných vytvorili šťastné pracovisko, miesto, kde môžeme pracovať s radosťou, v harmónii, bez stresu a zároveň úspešne.

Adela Banášová, zdroj obrázka: Happy CompanyAdela Banášová, moderátorka: „Rada sa delím o svoje skúsenosti s ostatnými a verím, že to môže niekoho inšpirovať a posunúť ďalej. Jeden paušálny recept totiž neexistuje, dá sa len zobrať časť z toho, čo zažil niekto iný, no človek si to musí aj tak všetko prežiť sám. Môžem konštatovať, že môj život je výrazne menej komplikovaný, ako bol kedysi, a to sa v ňom veľa nezmenilo, len môj postoj.
Pozrite si video s Adelou Banášovou, zdroj obrázka: Youtube.com

Ľuboš Fellner, zdroj obrázka: Happy CompanyĽuboš Fellner, BUBO Travel Agency: „Človek by mal v každej veci, ktorú robí, nachádzať šťastie. Inak ostatní vycítia, že to nie je úprimné. Nemusíte všetko robiť nasilu len preto, aby ste hneď vytvorili zisk. Dobrý pocit zo seba je veľmi dôležitý. Hnanie sa iba za výkonom robí ľudí nešťastnými, lebo nie vždy sa podarí vyhrať. Lipnutie na veciach, ktoré vlastníte, by nemalo byť kľúčové. Keď máme veľa, opantá nás strach.
Pozrite si video s Ľubošom Fellnerom, zdroj obrázka: Youtube.com

Evita Urbaníková, zdroj obrázka: Happy CompanyEvita Urbaníková, Evitapress: „Šťastná som vtedy, keď ráno vstanem z postele a už od rána sa teším na to, čo ma cez deň čaká. Ak máte strach urobiť zmenu vo svojom živote, no súčasný stav vám nevyhovuje, najlepšou motiváciou na to, aby ste sa pohli nejakým smerom, hoci aj zlým, je vízia, že hrča v hrdle a úzkosť okamžite, keď začneme konať, zmizne. Nie je dôležité uvažovať dlho nad tým, či to rozhodnutie je správne, dôležité je, že ste v pohybe a niečo stále skúšate.

Lýdia Sirotová, zdroj obrázka: Happy CompanyLýdia Sirotová, Happy Company & McROY Group: „Najväčšia prekážka šťastiu – v práci či v živote – je naše vlastné presvedčenie, že sme obeťou okolností, že niekde inde je ideálne miesto. Ale my si môžeme vytvoriť svoju vlastnú realitu tu a teraz. Základ je poznať svoje hodnoty a objaviť hlbší zmysel svojej práce. Napríklad, neuvažujte o sebe len ako o event manažérovi vo firme, ale ako o niekom, kto vytvára skvelú atmosféru na pracovisku, takže kolegovia chodia do práce oveľa radšej, tým pádom sú výkonnejší, zdravší a spokojnejší.

Diskutovať na témy, napríklad ako pracovať na svojom úspechu a neprísť pri tom o zdravie a rodinu či ako sa oslobodiť od strachu a pracovať s emóciami i telom, prídu aj ďalší charizmatickí spíkri, ako sú Peter Vidovič, spoluzakladateľ portálu modrykonik.sk, zakladateľka Start-up Awards a správkyňa investícií Neulogy Ventures Michaela Jacová či Mário Radačovský, umelecký šéf baletu Národní divadlo Brno, alebo Michal Andrejco, zakladateľ 1. kliniky celostnej medicíny Medante a Petr Fridrich, zakladateľ Smíchologie & FunBiz.

Nenechajte si ujsť jednodňovú sviežu a naozaj ľudskú Konferenciu Happy Company 2015. Zaregistrujte sa a budete sa môcť inšpirovať tými najlepšími vo svojej oblasti pôsobenia!

Pozrite si, aká bola atmosféra na Konferencii Happy Company 2013 – Menej robiť, viacej tvoriť.

Pozrite si, aká bola atmosféra na Konferencii Happy Company 2013 – Menej robiť, viacej tvoriť, zdroj obrázka: Youtube.com

Zdroj článku: 
Zdroj obrázkov: