Návrat legendy: nový Garmin eTrex

Garmin, líder v satelitných navigáciách, uviedol na slovenský trh redizajnovaný a vylepšený eTrex, založený na najpopulárnejšej a najspoľahlivejšej ručnej navigácii, ktorej sa po celom svete doteraz predalo milióny kusov.

eTrex dostal odolnejší a ergonomickejší „kabát“, prehľadnejšie používateľské rozhranie, ľahšie čitateľný displej, „mamutiu“ výdrž batérií -25 hodín a v neposlednom rade nový chipset, ktorý mu umožňuje súčasne prijímať signál GPS aj GLONASS, a tak lokalizovať vašu polohu presnejšie ako kedykoľvek predtým.

eTrex je už desať rokov jasnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivé, kompaktné a presné zariadenie pri prekonávaní všetkých prekážok, aké vie príroda prichystať každému dobrodruhovi.

Solidný základ: Základný model eTrex 10 vybavený ČB displejom ľahko čitateľným aj na priamom slnku, je riešením pre tých, ktorí majú obmedzený rozpočet, ale nechcú sa ukrátiť o všetky výhody aké ručné GPS prináša. Toto mimoriadne presné GPS je tou správnou „hračkou“ nielen pre goecachera.

Vidieť všetko: Široká škála kompatibilných máp (TOPO, cestných aj námorných) vám na 2,2 palcovom displeji so 65 000 farbami (eTrex20,30) ukáže okolie v divočine, na mori alebo veľkomeste... Stiahnite si aplikáciu Garmin BaseCamp zdarma. Plánujte a spravujte si trasy, body vo svojom počítači na 2D a 3D mapách, nakreslite si jednoducho čiarou váš plánovaný výlet a hneď získate aj údaje o výškovom profile svojej trasy.

Zostaňte v kurze: Garmin eTrex30, aby bol ešte lepší, má okrem všetkých zmienených funkcií aj 3D kompas, ktorý kompenzuje skreslenie v náklone a barometrický výškomer, ktorý je posledným klincom, ktorý pevne „prichytí“ vašu pozíciu na mapu.

Geocaching bez poznámok na papieroch: Jednoduché USB pripojenie umožňuje stiahnutie všetkých potrebných údajov o „keškách“ priamo do zariadenia a vyraziť na lov. Bezdrôtové zdieľanie údajov medzi kompatibilnými zariadeniami určite využijete pri náhodných alebo plánovaných stretnutiach v prírode.

Všetky technické detaily o zariadeniach eTrex nájdete na internetovej stránke Garmin.

Zdroj článku: