Najúčinnejšia a najefektívnejšia metóda ako schudnúť

Centrum chudnutia ZdravoSchudnut.skAk patríte medzi tých, ktorí vyskúšali rôzne metódy chudnutia ale bez dlhodobých výsledkov, potom máme pre Vás pozitívnu správu. Ak už nechcete „bojovať“ s nadváhou a chcete s ňou nadobro skoncovať, potom existuje metóda PROTISSIMO®, ktorá Vás naučí ako schudnúť a udržať si zhodené kilogramy. Čo je hlavné, že Vás nasmeruje, ako viesť zdravší a šťastnejší život po celý zvyšok Vášho života.

Metóda funguje jednoducho, ale zároveň veľmi účinne a pri dodržaní všetkých odporúčaní garantuje 100% schudnutie. Každý kto ňou prešiel vie, že neexistuje lepší a efektívnejší spôsob ako bielkovinová diéta PROTISSIMO®. Ak si dávate otázku, prečo práve PROTISSIMO®, odpoveď je jednoduchá. Táto diéta je navrhnutá tak, aby nielen dobre chutila, ale aby Vás zároveň naučila zdravo žiť. Je rozdelená do štyroch fáz, z ktorej každá má určitú úlohu v procese redukcie hmotnosti a tukov ľudského organizmu.

Jednou z hlavných myšlienok PROTISSIMO® je, aby ste si mohli v strave dopriať sladké jedlá, akými sú pudingy, palacinky, vafle a rôzne dezerty. Sú taktiež v ponuke vyše 60 druhov jedál, ktoré je možné s touto diétou konzumovať. Neobmedzuje Vás v tom, ako možno iné diéty, pri ktorých musíte konzumovať výlučne nie príliš chutné a jednotvárne jedlá. Táto metóda chudnutia bola vyvíjaná niekoľko rokov a dosahuje najlepšie výsledky v celosvetovom meradle práve vďaka tomu, že samotný proces prebieha pod lekárskym dohľadom s pravidelnými meraniami. Každý kto sa rozhodne chudnúť s PROTISSIMO® má možnosť si vybrať, aké jedlá mu najviac chutia.

V ponuke sú rôzne jedlá od praženíc, omeliet, čajových koláčikov, až po polievky a hlavné jedlá, napr. kuracie nugetky, lososové placky apod. Vzhľadom na skutočnosť, že tieto bielkovinové jedlá sú chuťovo veľmi podobné klasickým jedlám, človek nemá pocit, že konzumuje niečo, čo mu nechutí. Rozdiel je iba v samotnom zložení jednotlivých jedál, ktoré sú presne prispôsobené odporúčanému dennému prísunu proteínov, tukov a cukrov pre organizmus.

Už počas samotnej diéty je možné postupne konzumovať klasické jedlá v kombinácii s tými bielkovinovými. Tým dochádza k podvedomému zafixovaniu, čo je pre organizmus zdravé. Takže po skončení diéty plynule prejdete ku konzumácii klasických jedál s tým, že budete vedieť, čo si môžete dovoliť a čo naopak nie.

Klienti Centra chudnutia ZdravoSchudnut.sk, ktorí chodia na odborné konzultácie k MUDr. Martinovi Kleinovi v Bratislave, hovoria, že chudnutie nebolo nikdy jednoduchšie. Vďaka najúčinnejšej a najefektívnejšej diéte PROTISSIMO® dosiahli reálne výsledky bez následného jojo efektu.

Zdroj článku: 
Sekcia: 
Lokalizácia: