Koncert kapely The PRODIGY v Bratislave

Zdroj: foto.mv4u.netJedna z najlepších tanečných kapiel histórie The PRODIGY prichádza na Slovensko. V piatok 27. apríla 2012 v bratislavskej Aegon Aréne NTC odpáli ďalší zo svojich legendárnych koncertov, pri ktorom si zaručene prídu na svoje všetci fanúšikovia elektronickej hudby.

The PRODIGY je anglická elektronická kapela, ktorú založil Liam Howlett v roku 1990. Členovia skupiny sú označovaní za pionierov žánru 'big beat', ktorý dosiahol obrovského mainstreamového úspechu. Od vzniku vydali 5 albumov a predali viac ako 25 miliónov nosičov. Legendárne albumy ‘Experience’, ‘Music For The Jilted Generation’ a ‘The Fat Of The Land’ pozná každý fanúšik elektronickej hudby na svete.

The Prodigy stále dokáže rozpáliť masy oddaných fanúšikov megahitmy ako ‘Breathe’, ‘Firestarter’ či ‘Out Of Space’. Jej živé vystúpenia, vedené charizmatickým ‘frontmanom’ Keithom Flintom, okorenené bicími a gitarami sú legendárne a títo zlí chlapci z Anglicka ani pri bratislavskom koncerte určite nezostanú nič dlžní svojej povesti!

Koncert The PRODIGY prináša KUULFABRIK.

Zdroj: livemusic.sk

Zdroj článku: 
Sekcia: