Kladiete si otázku: Má zmysel, mať zmysel?

Logo 5. ročníka Konferencie Happy CompanyAko nájsť zmysel, ktorý vás bude baviť, živiť aj napĺňať? Ako objaviť a rozvíjať to najlepšie, čo je vo vás? Ako vytvoriť šťastnejšiu a tvorivejšiu firemnú kultúru? V hľadaní odpovedí sa môžete prísť inšpirovať na netradičnú Konferenciu Happy Company 2017.

Na konferencii sa stretnú zamestnávatelia, HR špecialisti, zamestnanci, podnikatelia, či manažéri, aby objavili nové idey z oblasti angažovanosti, vodcovstva, vzťahov, firemnej kultúry a dlhodobého rozvoja ľudí a firiem.

5. ročník Konferencie Happy Company prinesie tému Zmysluplnosť – ako sa realizovať viac v súlade so svojimi hodnotami. V živote aj v práci.

Aby bola firemná kultúra živá

Lýdia Sirotová, zdroj obrázka: Happy CompanyFiremná kultúra – to sú ľudia v nej. Od ich angažovanosti, tvorivosti a inšpirácie závisí to, do akej miery bude firma ako celok prosperovať. Finančne aj ľudsky. Tie spoločnosti, ktoré dokážu spojiť prácu so zmyslom, dosahujú dlhodobo lepšie výsledky a majú šťastnejších a spokojnejších ľudí. Prečo je to tak? Odpoveď je jednoduchá – všetci totiž pracujeme najlepšie vtedy, keď sa nám chce, keď nám naša práca dáva zmysel. Vtedy realizujeme to najlepšie, čo je v nás,“ zdôrazňuje Lýdia Sirotová, realizátorka konferencie a CEO Happy Company.

Príbehy (nielen) úspechov

Jan Mühlfeit, zdroj obrázka: Happy CompanyAj tento rok vystúpia na Konferencii Happy Company výnimočné osobnosti, aby sa podelili o svoj inšpirujúci životný príbeh a skúsenosti.

Jan Mühlfeit, globálny stratég a kouč, 22 rokov úspešne viedol Microsoft na Slovensku a v Čechách. Vytvoril unikátnu metodiku práce s ľudským potenciálom a dnes sa k nemu chodia učiť lídri z celého sveta, ako rozvíjať seba aj svoje tímy.

Vladimír Synek, zdroj obrázka: Happy CompanyJedným z rečníkov bude aj Vladimír Synek, úspešný kouč, poradca a tak trochu rebel. Založil prvé Ministerstvo šťastia na Slovensku a získal ocenenie Prominent ekonomiky SR. Najčastejšou otázkou, ktorú kladie manažérom je „Čomu veríte?“, pretože sám verí, že skutočný vzťah zamestnanca k firme, sa dá postaviť len na hodnotách.

Jakub Ptačín, foto: Miloslav OfúkanýJakub Ptačín je grafický dizajnér, marketér a veľký iniciátor zmeny. Jeho vynaliezavosť bola odmenená už aj pobytom v Sillicon Valley. Predovšetkým má však Jakub otvorenú myseľ a presvedčenie, že aj malými neúspechmi sa dá dospieť k veľkým zmenám.

Andrea Coddington, zdroj obrázka: Happy CompanyJedna z najpredávanejších knižných autoriek na Slovensku, Andrea Coddington, vystúpi na konferencii s témou „Ako zmeniť smútok a strach na úspech a šťastie“. Hoci jej vlastný životný príbeh nebol ako splnený sen, riadi sa tým, že v živote by sme mali, napriek všetkému, snívať vo veľkom.

Ďalšie osobnosti, ktoré prijali pozvanie vystúpiť na konferencii, sú Janette Šimková – životná a vzťahová koučka, Vladimír Ledecký – starosta Spišského Hrhova, Jano Gordulič – kreatívec a hlava projektu Silné reči a muzikoterapeut Miro Randuška.

Konferencia Happy Company sa uskutoční vo štvrtok 11.mája 2017 v bratislavskom Divadle Aréna a v tejto chvíli si už môžete objednať vstupenku.

Zdroj článku: