Ako robiť čo vás baví a dostať za to zaplatené?

Logo festivalu Inner Winner Slovensko, zdroj: inner-winner.skHľadáte odpovede na množstvo otázok, túžite po inšpirácii, odvahe, radosti a zmene vo svojom živote? Odpovede môžete nájsť na najväčšom slovenskom festivale osobného rozvoja a netradičného vzdelávania INNER WINNER Slovensko 2013 od 12. do 14. apríla v SÚZA, Bratislava. Medzi pozvanými nebude chýbať ani Angličan John Williams – autor svetového bestselleru Ako robiť čo vás baví a dostať za to zaplatené (Screw work, let´s play) či zakladateľ myšlienky festivalu Jiří Vokáč Čmolík z Českej republiky.

Vzdelávacie podujatie je určené pre originálne, nekonvenčné, hľadajúce osobnosti. Pre všetkých, ktorí sa zaoberajú osobným rozvojom, vzdelávaním firiem, intuitívnou pedagogikou či pedagogikou budúcnosti.

Každé ráno odštartujeme korporátnym bubnovaním a smiechológiou. Počas troch dní ponúkneme 36 interaktívnych workshopov v troch sálach. Oddýchneme si a zrelaxujeme v korporátnej čajovni. V piatok večer nás čaká veľká Smiechopárty a v sobotu máme pripravené prekvapenie v podobe večerného inšpiratívneho fóra,“ prezradila časť bohatého programu Lucia Synčáková, riaditeľka festivalu INNER WINNER Slovensko 2013.

Zakladateľ festivalu, Jiří Vokáč Čmolík, sa v Bratislave predstaví s témou Neurorestart. „Pomocou praktických ukážok fungovania nášho mozgu si ukážeme, že každý z nás si skutočne vytvára vlastnú realitu. Vrcholom workshopu bude chôdza po črepinách ako metafora na prekonanie bariér.“ Viac  sa o fungovaní mozgu dozviete aj z jeho pripravovanej knihy Trhák alebo 21 dní s vaším mozgom, ktorú 6. apríla v Prahe pokrstí Jack Canfield, autor úspešnej série kníh Slepačia polievka pre dušu.

Okrem medzinárodne uznávaného poradcu v oblasti kariéry – Johna Williamsa sa medzi hviezdami predstaví aj renomovaná biznis mentorka – Rachel Elnaugh (Veľká Británia). Nebude chýbať ani domáca a česká špička profesionálnych lektorov, koučov a odborníkov.

Taktiež sa môžete tešiť na Koučovaciu zónu, pripravenú v spolupráci s Medzinárodnou asociáciou koučov a Slovenskou asociáciou koučov.  „Návštevníci budú mať možnosť bezplatne zažiť na vlastnej koži koučovanie s certifikovanými koučmi,“ dodala L. Synčáková, podľa ktorej je pre účastníkov pripravená poriadna jarná dávka inšpirácie, odvahy, radosti a transformácie.

Ak Vás zaujal program festivalu, môžete si už teraz rezervovať miesto.

Zdroj článku: