AAA AUTO otvorilo novú pobočku v Nových Zámkoch

Predajňa AAA AUTO v Nových Zámkoch, zdroj: aaa-auto-nove-zamky.skSkupina AAA AUTO dnes oficiálne otvorila svoju deviatu pobočku na Slovensku. Nové plne funkčné autocentrum nájdu zákazníci v Nových Zámkoch na Komárňanskej ceste, kde od prvého dňa môžu využívať širokú škálu ponúkaných služieb.

Spoločnosť AAA AUTO rozširuje po štyroch rokoch svoju pobočkovú sieť na Slovensku. „Otvorenie nového autocentra v Nových Zámkoch vychádza z našej dlhodobej stratégie, ktorá reaguje na rastúci záujem o ojazdené vozidlá na južnom Slovensku. Vidíme v tomto regióne potenciál nielen z dôvodu doterajšej absencie väčšieho hráča na trhu, ale rovnako očakávame, že novootvorené autocentrum pritiahne nielen slovenských, ale aj maďarských zákazníkov z prihraničných oblastí,“ hovorí Antonín Mrocek, Country Manager AAA AUTO pre Slovensko. Novozámockú pobočku nájdu návštevníci na Komárňanskej ceste. Otvorená bude každý deň vrátane víkendu od 9. do 21. hodiny. Na 4 600 metroch štvorcových si môžu vybrať z 100 kvalitných a preverených vozidiel.

Okrem novootvorenej pobočky v Nových Zámkoch spoločnosť AAA AUTO prevádzkuje na Slovensku ďalšie autocentrá v Bratislave, Trenčíne, Nitre, Žiline, Banskej Bystrici, Lučenci, Košiciach a Poprade.

Štandardom každého autocentra je ponuka širokej škály služieb. Zákazníci si môžu na predajnej ploche vybrať z vozidiel všetkých značiek a kategórií. „Pokiaľ sa zákazníkovi nepodarí nájsť vhodné auto, môže navštíviť naše webové stránky a využiť ponuku až 2 000 vozidiel. Vybraný automobil mu potom bezplatne prevezieme do pobočky, ktorú si určí,“ upresňuje Antonín Mrocek. Zákazníci môžu ojazdené automobily kupovať v hotovosti alebo pomocou finančných služieb, ktoré im autocentrum tiež ponúka. Práve záujem o kúpu auta na lízing či úver v poslednom období v AAA AUTO výrazne rastie.

Zákazníci získajú pri kúpe vozidla v AAA AUTO niekoľko výhod, ako napríklad zimné pneumatiky zadarmo, či poistenie Carlife zdarma, ktoré sa vzťahuje na skryté mechanické alebo elektronické poruchy. Samozrejmosťou je 100 %-ná právna garancia na legálny pôvod vozidla. Navyše, ak si teraz zadovážia auto na splátky, v autocentre majú možnosť odložiť si splátky o dva mesiace a dostanú k tomu aj 800 eur v hotovosti.

Zdroj článku: 
Sekcia: