Vo Večernej škole numerológie NUMERO objavíte, že život je ako matematika ...

Logo firmy Katarína Čičmancová – NUMERONUMERO vás pozýva od 3. októbra do 11. decembra na Večernú školu numerológie v Bratislave. Lektorkou je Katarína Čičmancová, ktorá ako jediná na Slovensku poskytuje kurzy osobného rozvoja s využitím poznatkov numerológie na základe akreditácie Ministerstva školstva SR s oprávnením vydávať osvedčenia o získanom vzdelávaní.

Katarína Čičmancová, foto: NUMEROŽivot je ako matematika – kto pozná vzorec, dosiahne správny výsledok", hovorí pani Katka a pokračuje: „Myslím si, že tak, ako nás učili v škole čítať, písať a rátať, mali by sme poznať aj výpovednú hodnotu čísel. Sprevádzajú nás totiž na každom kroku a keby sme im všetci správne rozumeli, nemuseli by sme sa pohádať s partnerom, nakričať na nevinné deti, byť podráždení a klásť si nekonečnú otázku Prečo?

Od októbra do decembra 2013 NUMERO opäť ponúka možnosť začať sa venovať číslam, spoznávať ich silu a význam cez jednotlivé vibrácie. Ak vás táto téma zaujíma a chcete objaviť čaro čísel, nech sa páči.
 

Čo na kurze získate a čo sa naučíte:

 • aké informácie možno získať z dátumu a mena
 • ako naplno využiť svoj potenciál
 • ako lepšie pochopiť seba a svoje okolie
 • istejšie rozhodovať
 • zistiť silné a slabé stránky partnera – súpera – konkurenta
 • kto je pre vás vhodný obchodný partner a kto nie
 • uvedomelejšie harmonizovať vzťahy
 • v akej oblasti využiť svoje kvality
 • lepšie obsadiť pracovné miesta kvalifikovaným personálom
 • akým jazykom s kým hovoriť
 • zvládať situácie s konfliktnými kolegami a zákazníkmi
 • rozumieť tomu, čomu nerozumie vaše okolie

V dnešnej rýchlej dobe, keď sa ľudia nad sebou nestíhajú zamýšľať, tak oproti ostatným získate obrovskú výhodu. A to nie je málo, však?

Večerná škola numerológie začína v Dome techniky na Škultétyho 1 (Bratislava-Nové Mesto) vo štvrtok 3. októbra 2013 od 17:00 do 20:00 a potom pokračuje každú stredu v tom istom čase (celkovo 10 vyučovacích trojhodinoviek). Kurz môžu účastníci ukončiť akreditačnou skúškou Ministerstva školstva SR (číslo potvrdenia o akreditácii: 3211/2010/189/1). Absolventi dostanú Osvedčenie o získanom vzdelaní s celoštátnou platnosťou na vianočnom večierku 11. decembra 2013.

Účastníci Večernej školy numerológie NUMERO jeseň 2012, foto: NUMERO

Cena kurzu je 200 Eur jednorázovo alebo 22 Eur pred každou trojhodinovkou. V príprade záujmu, prihláste ste sa na http://numero.sk/aktualne-kurzy.php?menu=2 alebo telefónnom čísle 0905 493 395.

Nakuknite do našej fotogalérie jeseň 2012 a jar 2013.

Účastníci Večernej školy numerológie NUMERO jar 2013, foto: NUMERO

Čísla sa k vám prihovárajú neustále. Mnohokrát vás chcú varovať, povedať alebo poradiť, že teraz nie je napríklad vhodné obdobie na konkrétnu činnosť. Aby ste veci preháňali a tvrdo pracovali, keď sa máte venovať rodine, alebo aby ste neoddychovali, keď vám ide práca ľahko od ruky a všetko bude v súlade s vašimi požiadavkami.

Zdroj článku: 

Facebook Comments Box