Už druhý zjazd politickej strany Právo a spravodlivosť v priebehu dvoch týždňov

Zdroj: stranapas.skVeľký záujem o členstvo v novovzniknutej strane Právo a spravodlivosť vyvolal potrebu o zvolanie mimoriadneho zjazdu.

O členstvo majú záujem aj bývalí funkcionári zo Smeru, SDKÚ, SNS a dokonca aj z novovzniknutej SOSKY. Čo je dôvodom na odchod z iných často aj parlamentných strán a na vstup do málo známej, novovzniknutej strany? „Oslovil nás cieľ tejto strany. Riešiť nespravodlivosť vo všetkých oblastiach života. Venovať pozornosť krivdám, ktorých sa štát dopúšťa na občanoch. Vrátiť ľuďom dôstojný život. Hľadať a presadzovať riešenia, ktoré Slovensko zaradia medzi právne štáty nielen písmom v ústave, ale aj v skutočnom živote,“ povedali nám viacerí noví členovia.

Nechceme sa zaradiť do kategórie strán čo len sľubujú a po voľbách zabúdajú na ľudí. Sme politická strana, ktorá tu je založená pre občanov a nie pre elity. My sme vznikli z tých 99% ovládaných občanov a rozumne budeme napredovať. Občan je pre nás rovnocenný partner. Nebudeme zavádzať, sľubovať či používať lacné gestá na získanie voliča,“ povedal Peter Puškár – predseda politickej strany PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ.

Zdroj článku: