Tri tipy pre novoročné predsavzatia pre ľudí nielen v IT

Jan „CLOUDMAN“ Marek pôsobí na trhu ako architekt riešení, konzultant a lektor infraštruktúrnych technológií. zdroj obrázka: GOPASNajkrajšie a najrušnejšie sviatky v roku sú za nami. Tiež bilancujete rok 2017 a máte konečne čas sami pre seba? Dáme vám 3 tipy, na čo by ste nemali v roku 2018 zabudnúť.

Budem sa viac baviť tým, čo robím
Pre každého znamená zábava niečo iné. Niekto sa rád obklopuje priateľmi na stretnutiach, ďalší športuje, iný je rád s rodinou. Tak či tak, najviac času väčšina z nás trávi prácou. Preto je dôležité, aby ste v práci aktívne nachádzali momenty, ktoré vás úprimne bavia. Či už to sú nové kódy v aplikáciách, technologické trendy alebo aj možnosť spoznávať a diskutovať s novými ľuďmi z brandže. Pozitívna energia, ktorou vás tieto momenty nabijú, vám pomôže aj pri prekonávaní tých menej príjemných pracovných prekážok.

Ilustračný záber z konferencie ShowIT 2017, zdroj obrázka: GOPAS

Nájdem spôsob, ako investovať do svojho vzdelania
Pretlak informácií je dnes viditeľný v každom povolaní. Svet IT sa posúva raketovým tempom, takže je náročné zostať vždy v obraze a spracovať všetky nové podnety. Spomínate si, kedy ste boli naposledy na školení, seminári alebo konferencii, ktorá vás naozaj posunula ďalej a informácie z nej ste aj reálne využili v praxi? Čas strávený v príjemnom prostredí, s pohodovými odborníkmi, možno vyvážiť „zlatom“. Dobrá správa je, že na Slovensku sa aj v roku 2018 pripravujú podujatia, ktoré v sebe spájajú domácku atmosféru a medzinárodnú kvalitu za dostupné „slovenské“ ceny.

Ilustračný záber z konferencie ShowIT 2017, zdroj obrázka: GOPAS

Spoznám osobnosti, ktoré ma inšpirujú v pracovnom živote
Na svete je veľa inšpiratívnych ľudí, ktorých stretnúť nemusí byť až také nemožné. Porozprávajte sa s nimi o ich bláznivých nápadoch, o tom, ako sa vypracovali na technologické špičky vo svojej oblasti a novinkách, ktoré budú hýbať svetom IT v roku 2018.

Ilustračný záber z konferencie ShowIT 2017, zdroj obrázka: GOPAS

Hovorí sa, že splniť tri želania naraz dokáže len zlatá rybka. Nie je to pravda. Príďte na 9. ročník ShowIT, netradičnú zimnú konferenciu, jedinú svojho druhu na Slovensku. Pozrite si kompletný program v troch 3 sálach (ITSEC hall, DEV hall, DATA hall), ktorý zostavili odborníci z IT školiaceho strediska GOPAS.

ShowIT 2018, 30.1.-1.2.2018, Hotel Crowne Plaza, Bratislava
3 dni, 3 sály, 40+ speakrov, ShowIT Party

Pozrite si kompletný program v troch 3 sálach (ITSEC hall, DEV hall, DATA hall), zdroj obrázka: GOPAS

Wanna meet your everyday heroes?
Využite EARLY BIRD zľavu na vstupné do 19. januára 2018.

Zdroj článku: 
Zdroj obrázkov: 

Facebook Comments Box