Stavbárske a maliarske centrum T-FINÁL Šamorín

Stavbárske a maliarske centrum T-FINÁL nájdete na ulici Senecká 1 v Šamoríne, foto: tfinal.skV živote každého človeka raz príde deň, kedy sa zamyslí nad bývaním. Stavba, rekonštrukcia, zateplenie či prestavba? Ak máte v tejto otázke jasno, potom si stačí zvoliť takého predajcu, u ktorého nájdete väčšinu potrebného materiálu a odborné poradenstvo. V predajni T-FINÁL Šamorín na Seneckej ulici nájdete všetko pre skrášlenie a údržbu vašej nehnuteľnosti pod jednou strechou – farby, laky, lazúry, stierky, tmely, sadrokartónový a zateplovací systém, stavebné fólie a profily, miešacie centrum pre interiérové a extreriérové farby a omietky.

Stavbárske a maliarske centrum T-FINÁLMaliar či domáci kutil? Je to úplne jedno, lebo stavbárske a maliarske centrum T-FINÁL Šamorín ponúka úplne všetko pre maľovanie, stierkovanie a omietky. Rebríky, maliarske a pracovné náradie, maliarske farby od renovovaných výrobcov, laky, interiérové a fasádne omietky, lazúry na drevo, nátery na impregnáciu a izoláciu muriva, nátery na kov, stavebné lepidlá, tmely, špárovacie hmoty, spreje a listy, zakrývacie fólie a maliarske pásky.

T-FINÁL dovoz tovaruTúžite po jedinečnom interiéri, ktorý by pôsobil elegantne a čisto? Ak áno, potom sadrokartónový systém vám v tomto smere môže pomôcť. Pre teplo domova vie byť účinné aj zateplenie obvodových múrov, ktoré zároveň zabezpečuje aj tepelnú efektivitu stavby a komfort bývania. V ponuke T-FINÁL nájdete kompletný program pre zateplenie fasády.

Logo spoločnosti T-FINÁL, s.r.o.Samozrejmosťou je individuálny prístup, profesionálne poradenstvo, cenové kalkulácie, dovoz tovaru na požiadanie, ako aj priebežné akciové ponuky počas celého roka. Neváhajte a presvedčte sa sami, že stavbárske a maliarske centrum T-FINÁL Šamorín je miesto, kam sa radi vrátite.

T-FINÁL, s.r.o.
Senecká 1, Šamorín
Otváracia doba:
Pondelok až Piatok: 06:00 – 17:00
Sobota: 06:00 – 12:00

Zdroj článku: 
Sekcia: