Prvé stretnutie klubu Toastmasters pod holým nebom

Logo klubov ToastmastersPozývame všetkých ľudí na prvé stretnutie klubu Slovenskí Toastmasters pod holým nebom. Bude sa konať dňa 18.7.2012 o 19:00 v Bratislave na Námestí Milana Rastislava Štefánika pri nákupnom centre Eurovea na schodoch pod sochou nášho národného hrdinu.

Prvýkrát pripravujeme podujatie Toastmasters na otvorenom verejnom priestranstve. Budete mať možnosť vidieť skvelých rečníkov pripravených a nepripravených prednesov, ktorí úspešne reprezentovali Slovensko na súťažiach nielen doma, ale aj v zahraničí. Po skončení všetkých prejavov budú ich reči zhodnotené skúsenými hodnotiteľmi. Pred vami vystúpia bežní ľudia, ktorí sa v ničom neodlišujú od vás. Celé stretnutie bude profesionálne viesť známy moderátor Toastmasters pán Silvio Michal.

Silvio Michal - moderátor Toastmasters, foto: Miloslav Ofúkaný

Zdá sa vám, že vystupovanie pred publikom je jednoduché? V tom prípade máme pre vás dobrú správu. Moderátor improvizácií čaká práve na vás! V bloku improvizácií budete mať skvelú príležitosť vyskúšať si svoje zručnosti v nepripravených prejavoch.

Určite sa oplatí prísť v stredu 18. júla na dunajské nábrežie a vziať si so sebou aj svojich známych a priateľov. Je to jedinečná šanca stráviť spolu s nimi príjemný a produktívny večer v priateľskej atmosfére, akú vytvára náš klub.

Myšlienku Toastmasters rozvíjame na Slovensku už štvrtý rok. Začali sme fungovať v angličtine. Rečníci a hodnotitelia prejavov z anglického klubu Toastmasters Bratislava pravidelne obsadzujú popredné miesta v celoeurópskych súťažiach, ktoré organizuje naša materská organizácia Toastmasters International. Minulý rok sme založili klub Slovenskí Toastmasters v slovenčine, aby sme uľahčili prístup k tejto forme vzdelávania každému Slovákovi v materinskom jazyku. V marci tohto roku sme spoluorganizovali 3. ročník stredoeurópskej sútaže Toastmasters, do ktorej sa zapojila aj široká verejnosť.

Súťažiaci 3. ročníka stredoeurópskej sútaže Toastmasters, foto: Miloslav Ofúkaný

Poslaním Toastmasters je vytvárať pozitívne a podporné prostredie, ktoré umožňuje našim členom rozvíjať ich prezentačné a vodcovské zručnosti, čím si zvyšujú aj svoje sebavedomie a osobnostne rastú.

Srdečne sa tešíme na stretnutie s vami.

Vlastislav Šupina

Foto: Miloslav Ofúkaný

Fotogaléria z prvého stretnutia klubu Toastmasters pod holým nebom medzi Dunajom a nákupným centrom Eurovea Bratislava (doplnené 19. júla 2012)

Zdroj článku: