Príďte do Galanty na slávnostné otvorenie pobočky Domu poznania

Henrieta Holúbeková, zdroj: dompoznania.skDom poznania so sídlom v Bratislave (budova Radošinského naivného divadla, Jogové centrum Vidyalaya) v sobotu 24. marca 2012 slávnostne otvára svoju novú pobočku v Galante na adrese Nová Doba 1641/23.

Zakladateľkou Domu poznania je Mgr. Henrieta Holúbeková, ktorá vyštudovala andragogiku na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Odvtedy je ďalšie vzdelávanie a štúdium jej celoživotnou vášňou, napr. v januári tohto roku sa stala členkou klubu Slovenskí Toastmasters. Je spoluautorkou kurzu „Staň sa pánom svojho života – otváranie možností“ a vedie hodiny rétoriky, psychológie, pedagogiky, organizuje motivačné workshopy a semináre.

Dom poznania je miesto, kde sa schádzajú tí najlepší lídri, koučovia, tréneri, aby zdieľali svoje skúsenosti a odovzdali ich práve vám. Tu dávajú odborníci odpovede na otázky, na ktoré vás žiadna škola nepripravila, ale potrebujete ich k spokojnému životu:

 • Ako narábať s peniazmi, aby sme nežili od výplaty k výplate?
 • Ako sa zbaviť dlhov a naučiť sa tajomstvo bohatých?
 • Ako koučovať svoj život tak, aby sme dosiahli svoje ciele?
 • Ako vychovávať detí, napĺňať lásku v rodine a partnerstve?
 • Aká je vonkajšia a vnútorná krása ženy?
 • V čom sa skrýva mužská sila?
 • Čo robiť pre vlastné zdravie a pohyb?
 • Radi spoznávate iné krajiny, ich kultúru a tradície?

Grand opening Domu poznania v Jogacentre Vidyalaya Fredyho Ayisiho na Škultétyho ul. v Bratislave, zdroj: dompoznania.skV Dome poznania vám sprostredkujú stretnutie s hercami, spisovateľmi, vrcholovými športovcami a ľuďmi, ktorí dosiahli v živote nevídané úspechy. Stretnete tu človeka, ktorý koučoval Steva Jobsa - zakladateľa spoločnosti Apple. Power tréneri predstavia metódu, pri ktorej cez zážitky odhalíte svoj potenciál, silu a vnútornú motiváciu. Vypočujete si držiteľa svetového rekordu v počte prednesených rečí za 9 dní. Uvidíte majstra sveta v karate a majstra sveta v boxe. Porozprávate sa s pôrodnou dulou, certifikovanou lektorkou školy lásky v rodine, so školiteľmi pochádzajúcimi z Egypta, Indie, Afganistanu, Rumunska, Talianska, Írska, Maďarska, Moldavska, Španielska a Číny.

Kurz maľovania mandaly v Dome poznania v Bratislave, zdroj: dompoznania.skV Dome poznania vedia, že menia súčasný svet na niečo nové a prinášajú ľuďom iný spôsob myslenia do ich životov. Odchádzajú od nich geniálni vodcovia, vnímaví manažéri, láskyplní partneri so šťastnými rodinami a všetci s jasne stanoveným rebríčkom životných hodnôt. Na Slovensku existuje množstvo vzdelávacích inštitúcií, ktorých aktivitami „kĺžu po povrchu“. Vedia, že motivácia zvonka a pozitívne myslenie za každú cenu dlho nevydržia a po pár dňoch školení sa pomaly vytratia. Ponúkajú niečo lepšie a tým je váš osobný rozvoj, ktorý bude viditeľný a merateľný.

Slávnostný program 24. marca 2012 v Galante:

13:00 Privítanie hostí, predstavenie koncepcie Domu poznania, ukážky z pripravovaných programov

13:15 Značka si Ty

 • Ide o program pre ženy, ktorý Vám ukáže ako žiť s nadšením a zarobiť na tom, čo Vás baví. Lepšia práca, viac klientov, finančná sloboda, pocit šťastia a výnimočnosti.

13:30 Tvorivé písanie

 • Naučte sa písať dobré texty, lebo to prináša zisk. Ziskom môže byť čokoľvek - pocit sebaistoty, noví klienti, postup vo firme, ušetrený čas pri písaní.

14:00 Power training

 • Zistite ako nájsť vnútornú silu a svoj potenciál využívať naplno na uskutočnenie svojich vízií a životných cieľov.

15:00 Škola lásky v rodine a partnerstve

15:30 Staň sa pánom svojho života

 • Zmena spôsobu myslenia a získanie nového rozmeru vo vlastnom živote

16:30 Tajomstvo bohatých

 • Finančná gramotnosť a Cashflow hra Roberta Kyiosakiho

17:00 Záver

Ak máte záujem zúčastniť sa otvorenia pobočky Domu poznania v Galante, napíšte prosím na henrieta.holubekova@gmail.com alebo pošlite SMS na 0948 522 266.

Zdroj článku: