Pozvánka na konferenciu Nové trendy v IT manažmente

Zdroj: Pozvánka na konferenciuVo štvrtok 24. novembra 2011 sa v hoteli Gate One uskutoční konferencia „Nové trendy v IT manažmente“, ktorú organizuje spoločnosť VNET a.s. v spolupráci s Britskou obchodnou komorou a občianskym združením Partnerstvá pre prosperitu.

Záštitu nad konferenciou prevzal Roland Sill - splnomocnenec pre informačnú spoločnosť. Generálnymi partnermi konferencie sú spoločnosti Microsoft Slovakia a Hewlett Packard.

Cieľom konferencie je predstaviť účastníkom možnosti využívania služieb postavených na cloude v slovenskom prostredí. Máloktorý pojem je v poslednej dobe skloňovaný tak často ako cloud computing, je ale naozaj využiteľný už aj na Slovensku? Aké výhody môže tento model priniesť spoločnostiam a ako ho správne implementovať? Na tieto a ďalšie otázky prinesú odpovede odborníci popredných spoločností, ktoré určujú trendy v tejto oblasti na slovenskom trhu.

Namiesto suchých a nič nehovoriacich definícií budú prednášky zamerané na konkrétne príklady z praxe. Prednášajúci sa budú otvorene venovať nielen silným stránkam cloudových riešení, ale upozornia aj na možné hrozby a spôsoby ich eliminácie.

Po chutnom obede určite všetkých účastníkov zaujme workshop, ktorý predstaví projekt Private Cloudu spoločnosti Microsoft. Tento projekt je unikát v celom stredoeurópskom priestore a bude príjemným spestrením celého podujatia s možnosťou interaktívneho zapojenia všetkých zúčastnených.

Na konferencii Vás radi privítame, registrujte sa na jej internetovej stránke ešte dnes.

Sekcia: