Národné Dni Kariéry v Bratislave sa skončili úspešne a presúvajú sa do Košíc

Tohtoročný projekt sa nesie sloganom Máme tvoju prácu! Ak ju chceš prines svoj životopis na NDK!V dňoch 8. a 9. marca 2012 hostila bratislavská Incheba pracovný veľtrh pre mladých s názvom Národné Dni Kariéry (NDK), ktorý organizuje AIESEC Slovensko už po 17.-krát. Vo štvrtok 22. marca sa budú NDK konať v Košiciach.

V Bratislave sa veľtrhu zúčastnilo 2783 študentov a absolventov vysokých škôl, ktorým 52 vystavovateľov ponúkalo viac ako 1500 pracovných pozícií v oblastiach IT, techniky, financií, audítorstva a vzdelávania. Medzi najvýznamnejšie zúčastnené firmy patrili AT&T, IBM, LIDL, Slovak Telekom a VÚB banka.

Organizátor podujatia AIESEC Slovensko sa rozhodol oceniť najúspešnejších vystavovateľov v piatich kategóriách (výhercovia):

  • najlepšia pracovná ponuka - „Stážuj a pracuj vo VÚB“ od VÚB banka
  • najkreatívnejší stánok - ČSOB
  • najprofesionálnejšia komunikácia - IBM
  • TOP firma NDK - Heineken
  • moja vytúžená NDK firma - VÚB banka

Tento týždeň, 22. marca, sa veľtrh presunie do košického Hotela Centrum. Záštitu nad podujatím prevzal primátor metropoly východného Slovenska. Exkluzívnym partnerom podujatia zostáva online job portál Kariéra.sk a odborným garantom sprievodného programu Trenkwalder a.s. - líder v poskytovaní personálnych služieb v strednej a východnej Európe.

Účastníci sa môžu tešiť na bohatý sprievodný program, ktorý sa bude konať v štytoch konzultačných miestnostiach. V rámci nich sa predstavia Trenkwalder a.s., Orlita, Powertraining, Akademie Orlita Sk, Connect a ďalším. Špeciálny priestor bude patriť aj Akadémii vzdelávania, Petrovi Kyselovi z ArchDesign a Pavlovi Kotyzovi, úspešnému manažérovi v telekomunikačnom a online biznise.

Zdroj článku: 

Facebook Comments Box