Medzinárodné leto v Bratislave už po piatykrát

Projekt „Me, myself & I“ Ti poskytuje možnosť stretnúť zahraničných stážistov, vytvoriť si priateľstvá na celý život, no najmä získať praktické skúsenosti, ktoré v našom školstve chýbajú. To všetko priamo v Bratislave. Neváhaj a prihlás sa už teraz!

15 mladých študentov z celého sveta príde do Bratislavy vzdelávať Teba a Tvojich stredoškolských spolužiakov prostredníctvom projektu Me, Myself & I. Ako študent môžeš stráviť dva medzinárodné týždne so stážistami z krajín ako napríklad Austrália, Hongkong, Brazília, Turecko, Taiwan, Chorvátsko a mnohé ďalšie. Samozrejme, celé dva týždne prebiehajú v anglickom jazyku.

Stážisti Ti poskytnú interaktívne tréningy, zamerané na prezentačné zručnosti, zlepšenie časového manažmentu ako aj praktické cvičenia na vycibrenie si svojich komunikačných schopností, najmä v angličtine. Budeš si môcť vyskúšať prácu v tímoch na rôznych mini projektoch a úlohách. Tieto praktické zručnosti môžeš neskôr využiť nielen v škole, no najmä v budúcom zamestnaní a takisto aj v osobnom živote.

Počas projektu spoznáš taktiež aj množstvo nových ľudí – či už sú to zahraniční stážisti alebo ostatní účastníci turnusu zo Slovenska. Martin (18), ktorý sa projektu zúčastnil v minulých rokoch, tvrdí: „Nemusíte cestovať do zahraničia, aby ste sa mohli stretnúť s ľuďmi z celého sveta“. Projekt je príležitosťou pre Teba a Tvojich kamarátov stretnúť ľudí z celého sveta priamo v Bratislave bez toho, aby si utrácal stovky až tisíce eur na cestovanie.

Me, myself & I prebieha v dvoch turnusoch. Prvý začína 18. júla a končí 29. júla a druhý trvá od 1. augusta do 12. augusta v priestoroch Ekonomickej univerzity v Bratislave. Jeden turnus je spoplatnený čiastkou 30 eur. Prihlásiť sa môžeš už teraz až do 30. júna 2016.

Projekt organizuje nezisková, študentmi riadená, organizácia AIESEC Bratislava už po piaty rok. Neváhaj a vyskladaj si to najlepšie leto, na ktoré budeš spomínať ešte mnoho rokov!

Zdroj článku: 
Zdroj obrázkov: 
Lokalizácia: