Kúpeľňové a interiérové štúdio T-FINÁL Šamorín

Kúpeľňové a interiérové štúdio T-FINÁL nájdete na ulici Bratislavská 80 v Šamoríne, foto: tfinal.skKúpeľňa je miesto, kde sa začína a končí deň. Kúpeľňa je zároveň aj miestom relaxu a oddychu. Samozrejme nesmieme zabúdať ani na interiér, ktorý nám dotvára harmóniu ako celok. Kúpeľňové a interiérové štúdio T-FINÁL Šamorín vám ponúka všetko pre kompletizáciu kúpeľne ako aj vášho interiéru.

T-FINÁL kúpeľňové štúdioV kúpeľňovom a interiérovom štúdiu nájdete kompletný sanitárny program, interiérové dvere a parkety. Sanitárny program zahŕňa predaj dlažby a obkladu renomovaných výrobcov. K tomu je spojená aj stavebná chémia ako napríklad lepidlá pre dlažbu a obklad, špárovacie hmoty. V sanitárnom programe nájdete taktiež rohové a hydromasážne vane, klasické vane, sprchové kúty a zásteny, kúpeľňový nábytok a vodovodné batérie.

T-FINÁL vizualizácia kúpeľneInteriérový program má širokú ponuku interiérových dverí ako aj parkiet. Či už hľadáte interiérové, posuvné alebo protipožiarne dvere, laminátovú alebo drevenú podlahu, ponuka T-FINÁL Šamorín vás určite uspokojí. Samozrejmosťou je 3D vizualizácia kúpeľní, poradenský servis, ako aj doprava ku zákazníkovi podľa dohody.

Cenová politika T-FINÁL Šamorín poteší nielen skromného zákazníka ale samozrejme aj toho najnáročnejšieho, pričom kvalita tovaru a poskytovaných služieb je zaručená. Príďte sa presvedčiť sami a uvidíte, že aj bývať sa dá krajšie.

T-FINÁL vizualizácia interiérT-FINÁL, s.r.o.
Bratislavská 80, Šamorín
Otváracia doba:
Pondelok až Piatok: 08:00 – 18:00
Sobota: 08:00 – 12:00

Zdroj článku: 
Sekcia: 

Facebook Comments Box