Kúpeľne Domen – aj sny o krásnej kúpeľni sa dajú splniť

Kúpeľne a kúpeľnové štúdio DomenKúpeľne DOMEN je Vaše kúpeľňové štúdio. Kúpeľňový sortiment zahŕňa takmer všetko čo si len dokážete predstaviť. Kúpeľne od firmy Domen vnášajú do Vašich príbytkov pocit harmónie, elegancie a energie pre individuálny spôsob života.

Je sprcha to, po čom túžite? Poprípade hľadáte sprchový kút, alebo je pre Vás riešenie vaňa? Splnia sa Vaše sny, ak budete mať hydromasážnu vaňu, sprchový kút, box alebo sprchu? Hľadáte obklady a dlažby za skvelé ceny? Poprípade túžite po originalite a pocite luxusu, ktorý Vám ponúka moderný design? Neviete si predstaviť, ako by mala vyzerať vaša kúpeľňa? Zaujíma Vás 3D návrh kúpeľne? Potrebujete zamerať kúpeľňu?

3d návrh kúpeľne

Hľadáte možnosť nakupovať na splátky? Pokiaľ ste odpovedali aspoň 3x áno, tak ste na správnom mieste.

Sortiment kúpeľňového štúdia Domen zahŕňa produkty ako sú obklad a dlažba, vane, sprchy a sprchové kúty, sanitárna keramika, kúpeľňový nábytok a doplnky. Ďalej tam nájdete radiátory, inštalačný materiál, stavebnú chémiu. V našich predajniach nájdete vysoký štandard a profesionálne poznatky sú zárukou uspokojenia Vašich najvyšších požiadaviek.

Kúpeľne DOMEN aj sny sa môžu stať skutočnosťou

Kúpeľne Domen a jej predajne

Zdroj článku: 
Sekcia: