Kunsthalle KIDS: Prázdne obrazy

Kunsthalle LAB: Výstava Milana Mikulu, zdroj obrázka: Dom umenia / Kunsthalle BratislavaDom umenia / Kunsthalle Bratislava pozýva na rodinný tvorivý program Prázdne obrazy, ktorý sa uskutoční 10. apríla 2015 o 17:00 v Kunsthalle LAB a súvisí s prebiehajúcou výstavou Milana Mikulu.

Možno ste v týchto dňoch prechádzali okolo výkladu experimentálneho priestoru Kunsthalle LAB a všimli ste si, že tu vystavujeme prázdne plátna. Či sú naozaj prázdne a čo vlastne znamená prázdno, sa presvedčíme v programe PRÁZDNE OBRAZY. Keď nič nevidíme, začíname zapájať našu predstavivosť a o niečo viac využívať ostatné zmysly, ktoré v programe prebudíme a vytvoríme vlastné "neviditeľné" obrazy.

Kunsthalle KIDS: Prázdne obrazy, zdroj obrázka: Dom umenia / Kunsthalle Bratislava

​Rodinné programy sú určené rodinám s deťmi od 3 do 13 rokov. Prihlášky, s uvedením mena a veku dieťaťa, prosím posielajte najneskôr vo štvrtok 9. apríla na vzdelavanie.kunsthalle@gmail.com.

Kunsthalle LAB: Výstava Milana Mikulu, zdroj obrázka: Dom umenia / Kunsthalle Bratislava

Výstava Milana Mikulu vzniká ako site specific interaktívna inštalácia pre priestor Kunsthalle LAB. Je inšpirovaný jednak pôvodnou funkciou priestoru (predajňa umeleckých diel) a zároveň predchádzajúcimi prácami autora, zaoberajúcimi sa témou Predobrazu. Výklady galérie, smerujúce do ulice, sú riešené ako komerčný obchodný priestor, navodzujúci dojem otvárania novej predajne. Výstava DIELO (PREDOBRAZ) Latentná rekapitulácia štýlov trvá do 16. apríla 2015.

Sekcia: