Galéria mesta Bratislavy: Stroj času

logo Galérie mesta Bratislavy, zdroj: gmb.skGaléria mesta Bratislavy (GMB) pozýva rodičov s deťmi v dňoch 2. a 10. augusta 2013 na tvorivé programy OBRÁZKOVO a PUTOVANIA ZA UMENÍM na tému Stroj času, ktoré budú súvisieť so stálou expozíciou gotiky.

OBRÁZKOVO organizuje GMB v spolupráci s občianskym združením Rodinné centrum PREŠPORKOVO (RC Prešporkovo) a je určený pre rodiny s deťmi predškolského veku od 3 do 5 rokov. Najbližší program sa koná v piatok 2.8. od 16:30 do 18:00 v Pálffyho paláci (Panská 19, Bratislava). Ak máte záujem o účasť, potom sa prosím príhláste najneskôr 1. augusta na vzdelavanie@gmb.sk alebo carna@gmb.sk (kurátorka a galerijná pedagogička Mgr. Daniela Čarná, PhD.).

Tvorivý program PUTOVANIA ZA UMENÍM je pre rodiny s deťmi od 6 do 13 rokov. Ak chcete prísť v sobotu 10.8. o 15:00 do Páffyho paláca, napíšte prosím na vyššie uvedené adresy do štvrtka 8.8.2013.

Tvorivé programy pre rodiny s deťmi v Galérii mesta Bratislavy, foto: GMBRodinné programy v GMB ponúkajú tvorivo strávený čas v historických palácoch. Prítomní spoločne s galerijnou pedagogičkou objavia príbehy umeleckých diel, ich súvislosti s naším každodenným životom a zapoja vlastnú fantáziu a tvorivosť. Po oba plánované dni sa budete môcť symbolicky preniesť do života v stredoveku a deti takto zistia, aké obrazy a sochy v tej dobe vznikali, koho zobrazovali a ako by ich v tej dobe boli namaľovali. Pre deti od 3 rokov je vstupné vo výške 3 € (platí sa iba za 2 deti, každé ďalšie dieťa v rodine má vstup zdarma), sprevádzajúci dospelí neplatí.

Zdroj článku: 
Sekcia: 

Facebook Comments Box