Galéria mesta Bratislavy: Skryté farby.it

Cyklus stretnutí S kočíkom do galérie pre mamičky na materskej dovolenke, zdroj: gmb.skGaléria mesta Bratislavy pozýva mamičky na materskej dovolenke v piatok 16. decembra 2016 o 10:00 do Mirbachovho paláca na cyklus stretnutí S kočíkom do galérie na tému Skryté farby, ktorá súvisí s prebiehajúcou výstavou Čierna a biela: Moderná talianska fotografia. Pre mamičky bude pripravený lektorský sprievod, tvorivý workshop a aktivity pre deti, o ktoré sa postarajú dobrovoľníčky.

Program Skryté farby.it tematicky naväzuje na predchádzajúce stretnutie „Zákulisie šedi“ k výstave fotografií Čiernobiele roky, počas ktorej boli účastníčky vtiahnuté do československej každodennosti v 70-tych a 80-tych rokov. Aktuálny piatok budú farby čierna a biela adaptované na talianske prostredie.

Na program je potrebné sa prihlásiť najneskôr v stredu 14. decembra buď na vzdelavanie@gmb.sk alebo telefonicky 02/ 5443 2807. Vstupné sú 4 € a za detičky sa neplatí. Dámy, príďte si oddýchnuť, vybočiť z domáceho kolotoča a venovať čas aj sebe!

Čierna a biela: Moderná talianska fotografia, zdroj: gmb.sk

Výstava Čierna a biela: Moderná talianska fotografia potrvá v Mirbachovom paláci do 15. januára 2017.

Zdroj článku: 
Zdroj obrázkov: 
Sekcia: