Ako získať naspäť 100% vstupného z konferencie ShowIT 2018?

Ondřej „WINMAN“ Ševeček je srdcom programátor, dušou lektor a povolaním konzultant. Zameriava sa najmä na správu a návrh bezpečnosti a identity management na platforme Active Directory. zdroj obrázka: GOPASNajväčšia IT odborná konferencia na Slovensku ShowIT 2018 sa otvára už zajtra. Posledné voľné miesta bude možné obsadiť priamo na mieste. Ako získať naspäť 100% vstupného?

9. ročník tradičného stretnutia IT odbornej komunity sa otvorí v utorok 30. januára 2018 o 8:00 hodine v Bratislave v hoteli Crowne Plaza. Počas troch dní si účastníci budú môcť vybrať zo 68 vysokoodborných prednášok, o ktoré sa postará 54 top IT rečníkov z piatich krajín. Na mieste sa stretne viac ako 300 IT expertov, pre ktorých sú pripravené štyri sály ITSEC, DEV, DATA, a SECTEC HALL.

Legendárna Show IT party odštartuje na motokárach, v tombole na výhercov čakajú zaujímavé ceny ako oblečenie Ferrari či víkendový pobyt v 4* hoteli na Slovensku.

Generálnym partnerom konferencie je spoločnosť SecTec, ktorá v sále SECTEC HALL predstaví novinky od VMware, Kaspersky, Novicom či Flowmon. Partnermi konferencie sú Microsoft, Red Hat, Fortinet a Oracle.

Pozrite si kompletný program

Pozrite si kompletný program v troch 4 sálach (ITSEC hall, DEV hall, DATA hall, SECTEC hall), zdroj obrázka: GOPAS

Posledná registrácia na konferenciu bude možná pred otvorením v utorok od 8:00 priamo na mieste konania v hoteli Crowne Plaza, Bratislava.

Využite príležitosť a získajte vstup na ShowIT 2018 zdarma. Výšku vstupného konferencie Vám odpočítame z ceny verejného 5-dňového kurzu, ktorý si objednáte a absolvujete v IT školiacom stredisku GOPAS SR do 30.09.2018.

Nemôžete sa zúčastniť počas všetkých troch dní? Máme pre Vás pripravenú aj možnosť jednodňového vstupu.

ShowIT 2018, 30.1.-1.2.2018, Hotel Crowne Plaza, Bratislava

Zdroj článku: 
Zdroj obrázkov: